X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
<سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، لبنان و اردن/>

ادامه مطلب گرامیداشت هفته بسیج

 با توجّه به همزمانی هفته­ی بسیج با عید سعید غدیر و بازگشت همکاران فرهنگی از زیارت خانه­ی خدا و سفر معنوی حج، این سرپرستی و مجتمع­های آموزشی تابعه با انجام فعّالیّت­های متنوّعی از جمله ذکر افتخارات ودست آوردهای بسیج در تمام جلسات و مراسمات و همچنین با یاد و خاطره­ی شهیدان والامقام بسیجی، این هفته را گرامی داشتند.

مجتمع­های آموزشی، با نوشتن پلاکارد و چاپ تراکت به مناسبت هفته­ی بسیج و با چراغانی و نصب پرچم، مدارس را تزیین کرده و برنامه­های مختلفی را اجرا نمودند. از جمله فعّالیّت­های مجتمع­های آموزشی می­توان به دعوت از سخنران به ویژه دعوت از روحانیّون معظّم اشاره کرد که با حضور در مدارس و در ایّام این هفته در مراسم صبحگاه یا به هنگام اقامه­ی نماز جماعت ظهر و عصر پیرامون اهداف و ضرورت تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) نقش بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و حفظ ارزش­های مقدّس نظام به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین مجتمع­های آموزشی این سرپرستی جهت هر چه با شکوه­تر برگزار کردن هفته­ی بسیج، اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی، روزنامه دیواری و برپایی جشنواره­ی غذا در بین دانش آموزان کرده و به نفرات و تیم­های برتر نیز جوایزی اهداء نمودند.

علاوه بر موارد فوق، مجتمع­های آموزشی اقدام به تهیه، تنظیم و نوشتن فرمایشاتی از حضرت امام راحل(ره) و مقام معظّم رهبری پیرامون بسیج و بسیجیان به صورت پلاکارد و چاپ تراکت کرده و در روزهای هفته­ی مذکور همراه با قسمت­هایی از وصیّت­نامه­ی شهدا در مراسم صبحگاه برای دانش آموزان قرائت می­کردند.

تصاویر مرتبط