X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
<سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، لبنان و اردن/>

ادامه مطلب گرامیداشت عید سعید قربان

سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه، لبنان و اردن و مجتمع­های آموزشی تابعه با نوشتن پلاکارد و چاپ تراکت، چراغانی و آذین بندی مدارس و انجام فعّالیّت­ها و برنامه­ی مختلفی عید قربان را گرامی داشتند.

این سرپرستی در روز عید سعید قربان برای فرزندان و خانواده­های همکاران فرهنگی که به حج مشرّف شده بودند اقدام به برگزاری اردوی زیارتی- تفریحی یک روزه نمود. در این اردو پس از زیارت حرم مطهّر حضرت زینب (س) و اقامه­ی نماز ظهر و عصر، آنان را به منطقه­ی تفریحی سیران اعزام و در رستوران سیران ناهار خود را صرف کردند. سپس هدیه­ای را که به مناسبت عید قربان برای فرزندان حجاج تهیه گردیده بود توسط سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه، لبنان و اردن جناب آقای سیاهپوش به آنان اهداء و در ادامه با استفاده از دستگاه­ها و وسایل شهر بازی، روز شاد و به یاد ماندنی را سپری کردند.

لازم به یاد آوری است که همکاران شاغل در این سرپرستی به اتّفاق خانواده­هایشان در مراسم ملکوتی دعای عرفه که در حرم مطهّر حضرت رقیه(س) برگزار شد، شرکت نمودند. همچنین در مجتمع­های آموزشی این سرپرستی در سوریه، لبنان واردن علاوه بر موارد فوق برنامه­های متنوّع دیگری از قبیل مراسم نیایش، قرائت پیام رهبری به کنگره­ی حج، قرائت مقاله، شعر و احادیث مرتبط با عید قربان و دعای فرج، برگزار گردید. در ضمن مجتمع­های آموزشی حضرت زینب(س) و حضرت امام خمینی (ره) با انجام مکاتبات و رعایت موارد قانونی با هماهنگی این سرپرستی، اقدام به برگزاری اردوی یک روزه برای همکاران فرهنگی و خانواده­هایشان در شهر طرطوس نمودند. 

تصاویر مرتبط