X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
<سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، لبنان و اردن/>

ادامه مطلب بازدید مدیران شیراز از مجتمع های سوریه

 مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان فارس به همراه معاونین، کارشناسان و ستادهای شاهد برتر آن استان، روز یکشنبه 21/9/89 همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)  از مجتمع آموزشی­های آموزشی تابعه در دمشق بازدید نمودند.

برنامه­ی بازدید از ساعت َ30 : 9 در محل نمازخانه­ی مجتمع آموزشی حضرت زینب(س) با تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع و سپس آقای سیاهپوش سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه، لبنان و اردن با عرض خیر مقدم به میهمانان ارجمند ضمن بیان روایاتی در عظمت و مقام و منزلت  سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به ایراد سخنرانی پرداختند و پیرامون تاریخچه­ی سرپرستی مدارس و تأسیس مجتمع­های آموزشی ایرانیان در سه کشور سوریه، لبنان و اردن، آمار دانش آموزان، کارکنان، آموزگاران و دبیران و شرایط خاصّ خدمت در خارج از کشور به عنوان  سفیران فرهنگی، امکانات موجود، تنوّع خدمات و فعّالیّت­های متنوّع در دو بعد آموزشی و پرورشی و پیشرفت­های حاصله گزارش مبسوطی ارائه نمودند.

در ادامه، جناب آقای روزی طلب مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان فارس با تقدیر و تشکّراز سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه، لبنان و اردن آقای سیاهپوش و همکارانشان که زمینه­ی این بازدید را فراهم نمودند و ضمن معرفی همکارانشان در این سفر به تجربیات و دست آوردهای آن اداره­ی کل و ادارات تابعه در بخش­های مختلف، اشاره و اظهار امیدواری نمودند که همکاران اعزامی و شاغل در مدارس ایرانی در خارج از کشور، نمایندگان شایسته­ای برای تعلیم و تربیت فرزندان ایرانی باشند. و اظهار امیدواری کردند که این بازدید برای همکارانشان مثمر ثمر واقع شود و بتوانند از این سفر تجربیات مفیدی کسب نمایند. آنگاه از بخش­های مختلفمجتمع­های آموزشی حضرت زینب(س) و حضرت امام خمینی (ره) از جمله : آزمایشگاه،سایت کامپیوتر، کتابخانه و کلاس­های درس بازدید نموده و با مدیران، کارکنان و دبیران و آموزگاراندو مجتمع پیرامون مسائل مختلف به بحث و گفتگو و تبادل تجربه پرداختند. بازدید کنندگان پس از اقامه­ی نماز جماعت ظهر و عصر در مجتمع آموزشی حضرت امام خمینی (ره) به بازدید خود خاتمه دادند. 

 

 

سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، لبنان و اردنگوشه­هایی ازبازدید مجتمع­های آموزشی این سرپرستی به روایت تصویر